Majowy Festyn Rodzinny

Szprotawska 4
Żagań
Polska

1 maja zapraszamy wszystkich lubiących zabawę na świeżym powietrzu na „Majowy Festyn Rodzinny”, który odbędzie się na Podzamczu Pałacu Książęcego.  W tym dniu nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Na scenie zaprezentują się wokalistki z sekcji wokalnej Szkoły Talentów Centrum Kultury w Żaganiu, Miejska Orkiestra Wojskowa z Iłowej, Szymon Rzeszowski oraz zespół Hormon. Na zakończenie festynu żagańską publiczność do dobrej zabawy w klimatach lat 70,80, 90 zaprosi grupa „AWIŃSKI SHOW” – grupa artystów: muzyków i tancerzy od lat działających na scenie rozrywkowej w kraju i za granicą. W skład zespołu wchodzą: wodzirej, DJ, wokalistka, wokalista oraz czterech animatorów i tancerzy. Śpiew na żywo, zawodowy taniec, kunszt aktorski, niesamowite stroje i humor na poziomie! Dajcie się porwać w muzyczną i taneczną podróż od  lat 60′ aż po współczesne !

Dla najmłodszych przygotowaliśmy spektakl teatralny o znanej „Pchle Szachrajce” oraz bajkową przygodę  na „Magicznej Wyspie”- miejsce wypełnione wyobraźnią i zabawą,w którym można spotkać smoki, przejrzeć się w czarodziejskim zwierciadle, odkryć baśniową ścieżkę, wpaść do balonowej zagrody, a na koniec zawitać do piernikowej chatki.

„Majówka z Księżną Dorotą”

1 maja zapraszamy również na bezpłatne zwiedzanie Pałacu Książęcego oraz Kościoła Św. Krzyża z przewodnikiem, które odbędzie się
godz. 11:30, 14:00, 17:00. Obowiązują zapisy, prosimy o odbieranie wejściówek w Centrum  Informacji Turystycznej, ul. Szprotawska 4 (Baszta), tel. 68 477 10 01

plakat1