Wigilia Uniwersytetu Trzeciego Wieku

18 grudnia 2018 r. w restauracji „Palewski” odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żaganiu. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście:, Burmistrz Miasta Żagań Andrzej Katarzyniec, Wiceburmistrz Sebastian Kulesza, Proboszcz Parafii ks. kan. Władysław Tasior, Dyrektor Centrum Kultury Beata Tołpa, Prezes Spółki Pałac Książęcy Paweł Lóssa, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Magdalena Śliwak.

W świąteczny nastrój wprowadził y wszystkich obecnych solistki z sekcji wokalnej, która działa w ramach Szkoły Talentów Centrum Kultury pod wodzą Danuty Lipiak.
Po części oficjalnej wszyscy obecni podzielili się opłatkiem i kosztowali wspaniałych wigilijnych potraw oraz wspólnie kolędowali przy akompaniamencie Włodzimierza Czernisza.

Życzymy wspaniałych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.