Konkurs Na Plakat „EKOlogiczny Żagań 2019”

Kiedy:
1 Kwiecień 2018@14:47 – 20 Kwiecień 2018@15:47
2018-04-01T14:47:00+02:00
2018-04-20T15:47:00+02:00
Gdzie:
Centrum Kultury w Żaganiu
Szprotawska 4
Żagań
Polska

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Ekologiczny Żagań 2019.” .Najlepszy pomysł zostanie nagrodzony przez organizatora specjalną nagrodą. Na Państwa prace czekamy do 20.04.2018 do godz. 12:00 w Centrum Kultury (ul. Szprotawska 4 lub na email sekretariat@ck.zagan.pl . Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem oraz oświadczeniem do konkursu.

Regulamin:
Oświadczenie do konkursu

Regulamin Konkursu  na plakat pn.” EKOlogiczny ŻAGAŃ 2019”

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury w Żaganiu, ul. Jana Pawła II 7
  2. Ogłoszenie konkursu na plakat ma pomóc w popularyzacji ekologii w mieście Żagań.
  3. Konkurs ma charakter otwarty z wyłączeniem pracowników organizatora. Można zgłosić pracę zbiorową.
  4. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i dobrowolne.
  5. Uczestnicy nadsyłają projekty plakatu jedynie w postaci cyfrowej. Dotyczy to również prac wykonanych technikami tradycyjnymi (farbami, ołówkami, collage, technikami mieszanymi, fotografią). Prosimy o zapisanie ich w postaci cyfrowej.
  6. Plakat może być zaprojektowany w układzie pionowym lub Projekt i jego wglądówka muszą być nagrane na płytę CD. Do płyty z projektem plakatu należy dołączyć imię i nazwisko autora/ autorów pracy, adres i nr telefonu do kontaktu.
  7. Projekty plakatu muszą dotrzeć do siedziby organizatora konkursu do dnia 20.04.2018 do godz.12:00

Centrum Kultury, Żagań, ul. Szprotawska 4 lub sekretariat@ck.zagan.pl do 12:00

1. Jury powołane przez organizatora przyzna jedną główną nagrodę – aparat fotograficzny.
  2. Uczestnicy konkursu potwierdzają, że zgłoszone prace zostały wykonane przez nich osobiście i nie naruszają żadnych praw osób trzecich, w szczególności jakichkolwiek praw własności intelektualneji praw autorskich.
  1. Uczestnicy konkursu zobowiązują się, że nie udostępnią w żadnej formie prac zgłoszonych do konkursu osobom trzecim.
  2. Autor/ autorzy pracy zgłoszonej do konkursu wyrażają zgodę na bezpłatne eksponowanie plakatu oraz na reprodukowanie w publikacjach.
  3. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przeniesienie na rzecz organizatora, bez dodatkowych kosztów z jego strony, prawa własności zgłoszonych do konkursu prac, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, w tym do wszelkich form korzystania, np. kopiowania, druku, publikacji, dystrybucji, nagrywania, przechowywania na jakimkolwiek nośniku, wykorzystywania podczas prezentacji

i wystaw publicznych – na wszelki sposób oraz we wszelkiej formie oraz formacie.

1. Zgoda na przeniesienie praw autorskich następuje poprzez zgłoszenie projektu plakatu i dołączenie oświadczenia, że uczestnik akceptuje warunki regulaminu.
  2. Uczestnikom konkursu nie przysługuje ze strony organizatora zwrot jakichkolwiek kosztów związanych z powstaniem pracy i jej zgłoszeniem do konkursu.
  3. Regulamin konkursu na projekt plakatu EKOlogiczny Żagań 2019 dostępny jest w biurze organizatora pod adresem ul. Szprotawska 4 68-100 Żagań oraz na stronie internetowej centrumkultury. zagan.plZwycięski plakat z ubiegłego roku, który będzie promował EKO wydarzenia w 2018 roku.Agata Czyrska klasa Vb, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Żaganiu

Agata Czyrska klasa Vb (Kopiowanie)