Lubisz poruszać się w rytm muzyki i chcesz rozwijać swoją pasję pod okiem doświadczonego instruktora? Dołącz do sekcji tańca, działającej w ramach Szkoły Talentów Centrum Kultury w Żaganiu i osiągaj sukcesy razem z nami!

Sekcja taneczna spotyka się w sali fitness basenu Arena trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. Zajęcia prowadzi Pan Artur Niezgoda, który niejodnokrotnie doprowadził do zwycięstwa zespoły w ramach różnych konkursów tanecznych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Artur Niezgoda to wielokrotny Mistrz Polski instruktor i choreograf Mistrzów Polski, Europy i Świata z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jest jednym z prekursorów tańca Break Dance, Electric Boogie i Hip Hop na arenie krajowej. Swoją pasją dzieli się z innymi już od 1984 roku, skutecznie wspierając swoich podopiecznych podczas wielokrotnych występów na Mistrzostwach Europy i Świata w Break Dance, Electro Boogie i  Hip Hop.

Wybierając Sekcję Tańca otrzymujesz gwarancję dobrej zabawy, przyjaznej atmosfery oraz wymagającego treningu. Polecamy i zapraszamy! 

email: artur.niezgoda@wp.pl

Sekcja tańca spotyka się w Sali Fitness Kompleksu Arena (ul. Kochanowskiego 6): 

Break Dance - Electro Boogie:

Poniedziałek 16.00 - 18.00
Środa  16.00 - 17.00

Hip Hop:

Środa  17.00 - 18.30
Piątek  17.30 - 19.00

Hip Hop (gr. początkująca)

Piątek: 16:00 - 17.30

AKTUALNOŚCI SEKCJI