Sukcesy Sekcji Tańca w Krajowych Mistrzostwach IDO z eliminacjami do Mistrzostwa Świata i Europy – Wałbrzych 31.03.2017 r. – 02.04.2017 r.

Tancerze z sekcji tańca hip hop, break dance i electric boogie z Centrum Kultury w Żaganiu prowadzonej przez instruktora Artura Niezgodę, wzięli udział w Krajowych Mistrzostwach IDO z eliminacjami do Mistrzostwa Świata i Europy – Wałbrzych 31.03.2017 r. – 02.04.2017 r.
Nasza 10 osobowa reprezentacja – Dąbrowski Wiktor, Harłukowicz Gianluca, Kacper Przędzielewski, Mirosław Julia, Rusikiewicz Wiktoria, Stelmasik Szymon, Szwarc Wiktoria, Wieczorek Michał, Żołyńska Julia, Bryl Jakub dobrze zaprezentowała się na tych mistrzostwach walcząc z najlepszymi tancerzami w Polsce.

Kategoria wiekowa: Hip Hop Solo do lat 11 – wystartowało 138 Solistek
– 48 miejsc – Żołyńska Julia Centrum Kultury Żagań
Kategoria wiekowa: Hip Hop Solo 12-15 lat – wystartowało 151 Solistek
-21 miejsce – Szwarc Wiktoria
-146 miejsce- Rusikiewicz Wiktoria

Kategoria wiekowa: Hip Hop Solo 12-15 lat
– 27-30 miejsce – Bryl Jakub
– 27-30 miejsce – Harłukowicz Gianluca

Kategoria wiekowa: HH Battles Solo 12-15
– 17 miejsce – Mirosław Julia
– 17 miejsce – Szwarc Wiktoria
– 17 miejsce – Rusikiewicz Wiktoria

Kategoria wiekowa: Electric Boogie Solo do lat 11
– 2 miejsce – Żołyńska Julia

Kategoria wiekowa: Electric Boogie Solo 12-15
– 4 miejsce – Bryl Jakub
– 7 miejsce – Mirosław Julia
– 9 miejsce – Szwarc Wiktoria
– 11 miejsce – Harłukowicz Gianluca
– 11 miejsce – Przędzielewski Kacper

Kategoria wiekowa: Electric Boogie Solo 16.+
– 9 miejsce – Wieczorek Michał

Kategoria wiekowa: Electric Boogie Solo Duety do lat 11
– 1 miejsce – Stelmasik Szymon, Żołyńska Julia

Kategoria wiekowa: Electric Boogie Duety 12-15 lat
– 2 miejsce – Rusikiewicz Wiktoria, Szwarc Wiktoria
– 3 miejsce – Harłukowicz Gianluca, Przędzielewski Kacper

Kategoria wiekowa: Electric Boogie Duety 16.+
– 2 miejsce – Bryl Jakub – Wieczorek Michał

Kategoria wiekowa: Break Dance Soliści 12-15 lat
– 5 miejsce – Przędzielewski Kacper

Kategoria wiekowa: Break Dance Soliści 16.+
– 3 miejsce – Dąbrowski Wiktor
– 5 miejsce – Wieczorek Michał

Do Mistrzostw Europy IDO zakwalifikowali się w swoich kategoriach tanecznych:
1. Bryl Jakub
2. Dąbrowski Wiktor
3. Harłukowicz Gianluca
4. Mirosław Julia
5. Przędzielewski Kacper
6. Rusikiewicz Wiktoria
7. Stelmasik Szymon
8. Szwarc Wiktoria
9. Wieczorek Michał
10. Żołyńska Julia

Do Mistrzostw Świata IDO zakwalifikowali się w swoich kategoriach tanecznych:
1. Bryl Jakub
2. Dąbrowski Wiktor
3. Harłukowicz Gianluca
4. Przędzielewski Kacper
5. Rusikiewicz Wiktoria
6. Stelmasik Szymon
7. Szwarc Wiktoria
8. Wieczorek Michał
9. Żołyńska Julia