„Pół Na Pół” komedia nad wyraz kryminalna

SPEKTAKL „PÓŁ NA PÓŁ”

Centrum Kultury w Żaganiu zaprasza na spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata pt. „PÓŁ NA PÓŁ”, który odbędzie się 1.12.2017 r. o godz. 19.00 w sali Kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu.

Komedia nad wyraz kryminalna… Prawie farsowa forma spektaklu wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo  humoru.
Realizacja życiowych planów i marzeń  dwóch braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania, dopóki… żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek.  Rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana, ale historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo… śmieszny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku? Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.

Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, w listopadzie w Nowym… Sączu. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów.

IDZIEMY NA REKORD, CHODŹCIE Z NAMI !

Obsada: Piotr Polk oraz Piotr Szwedes.
Reżyseria: Wojciech Malajkat.

Cena biletu – 60 zł

Bilety do nabycia w biurze Organizacji Imprez Centrum Kultury (ul. Szprotawska 4 pok. 164).

Bilety można również zakupić przez internet pod adresem: http://abilet.pl/impreza/pol-na-pol-3920

pół na pół

Zapowiedź: