Podziękowania dla Wolontariuszy – 27. Finał WOŚP

W  poniedziałek (4 lutego) w Szkole Podstawowej nr 3 w Żaganiu podczas apelu podsumowującego semestr oraz we wtorek (5 lutego) w biurze Centrum Kultury w Pałacu odbyły się podziękowania dla wolontariuszy sztabu nr 5203 (utworzony przy Centrum Kultury) , którzy kwestowali z puszkami podczas 27. Finału WOŚP w Żaganiu. 19 osobowa grupa pokazała, że może wiele – zebraliśmy 10 064 zł, 13 gr i 300 zł w obcej walucie.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za dobre serca wolontariuszom, rodzicom oraz nauczycielom ze szkół:
– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu
– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Żaganiu
– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu (Gimnazjum nr 1)

Serdecznie dziękujemy również darczyńcom i sponsorom, którzy przekazali fanty na licytację:

– Żagańska Sekcja Kawalerii
– Life fetish design
– All4shine Auto Detailing
– Autorzy obrazów wystawy „Okno Na Świat” (Więźniowie z Krzywańca)
– Ptyś Piekarnia Cukiernia Żagań
– Piotr Snopczyński (kierownik polskiej bazy pod K2)
– Renata Milcha i Wiesława Bartoszewska

Wielkie podziękowania również dla zespołów Jazzowe Trio, Dobre PiwoKufajka Rencisty, które podgrzewały atmosferę tego dnia oraz dla sekcji Centrum Kultury Szkoły Talentów – Astronomicznej, Wokalnej, Tańca i Survivalu.

Zebrana kwota i Wasza pomoc jest dowodem na to, że Wasze serca nie są obojętne na potrzeby innych. Bądźcie z siebie dumni ! I pamiętajcie – GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!