Szanowni Państwo, w bieżącym roku przypada jubileusz 25 „Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską” w Żaganiu. Ta znana i lubiana od kilkudziesięciu lat impreza odbędzie się na podzamczu Pałacu Książęcego w Żaganiu  w dniu 22 czerwca 2019 r. Początek godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich rozśpiewanych i potrafiących śpiewać (nie tylko z gitarą), którzy chcieliby zaprezentować się przed żagańska publicznością, do wzięcia udziału w Konkursie pod nazwą: Spotkanie z piosenką Turystyczną i Żeglarską Żagań 2019.” Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

Z turystycznym pozdrowieniem za Komitet Organizacyjny  Przew. Wanda Winczaruk

Osoba do kontaktu dla muzyków: Lucyna Gościańska tel. : 508357520

 

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN

regulamin Spotkań 2019

regulamin dla uczestników Konkursu

OŚWIADCZENIE

oświadczenie uczestnika

KARTA ZGŁOSZENIA

KARTA ZGŁOSZENIA (doc)

KARTA ZGŁOSZENIA (pdf)

 

Osoba do kontaktu dla muzyków: Lucyna Gościańska tel. : 508357520

Szanowni Darczyńcy,

22 czerwca 2019 roku na dziedzińcu Pałacu Książęcego  organizujemy „25. Jubileuszowe Spotkanie z Piosenką Turystyczną i Żeglarską.” Bez Waszego wsparcia nie będzie jednak możliwe nadania jubileuszowi należytej rangi.

„Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską” cieszą się ogromnym powodzeniem wśród turystycznej braci z całej Polski oraz mieszkańców naszego miasta.

Prosimy Was zatem o pomoc finansową. Datki można wpłacać na konto nr:

66 1090 2558 0000 0001 4185 0974  w Santander Bank

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy zrealizowaniu „Spotkania…” każda kwota się liczy!

 

Organizatorem pierwszych „Spotkań z Piosenką Turystyczną” były „Bobry.”

Po długiej przerwie w 1999 roku Ryszard Dyrkacz ze „Szronem” i z Jackiem Nowakowskim z „Piechura” reaktywował tę imprezę muzyczną jako „Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską”.

Nie udałoby się tego zrobić, gdyby nie hojni darczyńcy.: Miasto Żagań, Zamex, Bank BPH, Modernbud-4 a przede wszystkim UNIPOL .